Katarzyna Batkowska

Mezoterapia mikroigłowa nowej generacji: Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 Kielce Katarzyna Batkowska

Urządzenie Dermapen służy do frakcyjnego mikronakłuwania skóry i jest obecnie najnowocześniejszym modelem. Dowiedz się, na czym polega jego wyjątkowość i jakich efektów możesz się po nim spodziewać.

Innowacyjność urządzenia Dermapen 4.0

Dermapen to opatentowana technologia poręcznego urządzenia, którym wykonuje się zabieg mezoterapii mikroigłowej, jednak trzeba powiedzieć wprost, że Dermapen „dermapenowi” nierówny i penów określanych tym samym słowem jest na rynku wiele. Tyle że różnią się od siebie naprawdę znacząco: przede wszystkim pod kątem technologicznym. A co za tym idzie – także jakością i efektem zabiegów wykonanych z ich użyciem. Im nowocześniejszy model, tym jego działanie jest lepsze, bardziej komfortowe dla klientów, a także bezpieczniejsze. Dlatego jeśli zależy Ci na jak najlepszym rezultacie, mezoterapia mikroigłowa musi być przeprowadzona jak najnowocześniejszym sprzętem i w profesjonalny sposób.

Dermapen 4.0 stanowi obecnie największe osiągnięcie technologiczne wśród penów do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Bazuje na systemie pulsacyjnych igieł, które wykonują ponad 1900 nakłuć na sekundę. Dlaczego to jest takie ważne? Bo im więcej nakłuć w krótszym czasie, tym szybszy, bardziej skuteczny i komfortowy zabieg. Dermapen 4.0 opiera się na technologii AOVN™, czyli Advanced Oscillating Vertical Needling, ona odpowiada właśnie za dobór parametrów podczas terapii, a tym samym jest w stanie wygenerować taką liczbę nakłuć na sekundę, jakiej nie daje żadne inne urządzenie.

Bezpieczeństwo

Dermapen 4.0 jest doskonałym narzędziem nie tylko ze względu na omówione wcześniej parametry. Jego kolejnym atutem jest bez wątpienia system wymiennych kartridży, które do każdej terapii wykorzystuje się tylko raz. Procedura zachowuje więc odpowiednią sterylność. Igły w kartridżu są z molibdenu, cenionego w chirurgii metalu, nie zawierają chromu ani niklu, na które wiele osób bywa uczulonych. Poza tym niezwykle cienka konstrukcja igieł sprawia, że dyskomfort podczas nakłuwania zostaje zminimalizowany. Co ważne, urządzenie działa w trzech fazach, dzięki czemu mikronakłucia powstają w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób. Dlatego Dermapen 4.0 nadaje się do leczenia różnych partii ciała i twarzy, nawet niewielkich, jak okolice ust czy oczu.

Efekty

Nowoczesne rozwiązania technologiczne w Dermapenie 4.0 służą przede wszystkim do tego, aby efekt zabiegu był jak najlepszy. Mikrourazy skóry, które wywołuje się podczas terapii, mają za zadanie wpłynąć na naturalne procesy ludzkiego organizmu, a dokładniej, na zdolność naszej skóry do fizjologicznej produkcji włókien kolagenowych. Pobudzone komórki przebudowują strukturę skóry, czyniąc ją gęstszą, elastyczniejszą, gładszą – po prostu piękniejszą. Stymulacja kolagenu i przebudowa tkanek służą również do zmniejszenia widoczności przebarwień, blizn oraz rozstępów.

Mikrourazy, oprócz wspomnianej funkcji stymulującej, odgrywają jeszcze jedną rolę. Podczas procedury z Dermapenem 4.0 stosuje się też specjalne jednorazowe ampułki. To profesjonalne preparaty z różnymi substancjami aktywnymi. Każda z ampułek ma określone działanie, a ich dobór jest indywidualny i odbywa się według wskazań osoby wykonującej mezoterapię. Dermapen przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych, a one wnikają głęboko i zwiększają efekty terapii. Można zatem podczas serii zabiegów uzyskać wiele korzyści, np. spłycić zmarszczki, zagęścić, pogrubić, odmłodzić oraz odżywić skórę, zredukować blizny po trądziku, urazach i oparzeniach, rozstępy oraz przebarwienia, ograniczyć widoczność rozszerzonych porów, ujednolicić koloryt skóry, a nawet zmniejszyć łysienie. I to wszystko z pomocą jednego urządzenia. Nic więc dziwnego, że Dermapen 4.0 jest zdecydowanie godnym polecenia modelem. Wszechstronny, skuteczny, a także bezpieczny – w rękach doświadczonej osoby potrafi dokonać naprawdę niesamowitej metamorfozy skóry.

Udostępnij:
error: Treść chroniona !!
Call Now Button