Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa w naszym gabinecie jest wykonywana jednym z najnowszych obecnie urządzeń do frakcyjnego mikronakłuwania. Zabieg korzystnie wpływa na naturalne procesy regeneracyjne, jędrność, gęstość i elastyczność skóry, zmniejsza widoczność blizn i przebarwień, redukuje oznaki fotostarzenia. Mikronakłuwanie polecane jest również w terapii łysienia u kobiet i mężczyzn.
Jak działa mezoterapia mikroigłowa?

Urządzenie do mezoterpii mikroigłowej, które stosujemy podczas zabiegu, wykorzystuje opatentowaną technologię pulsujących igieł. Dzięki temu mikronakłuwanie przynosi rezultaty, przy jednoczesnym zachowaniu norm bezpieczeństwa. Zabieg z tego typu automatycznym nakłuwaniem skóry podnosi też stopień wnikania substancji aktywnych, a tym samym – skuteczność terapii. Z kolei jednorazowe, wymienne kartridże z cienkimi molibdenowymi igłami zapewniają sterylność oraz większy komfort dla Klienta podczas procedury.System pulsujących igieł wykonuje aż 1920 nakłuć w 1 sekundę. Ma to za zadanie wpłynąć na naturalne procesy regeneracyjne poprzez ułatwienie dostarczenia składników aktywnych w głąb skóry, a także pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Stymulacja komórek powoduje przebudowę struktur skóry, w wyniku czego może zyskać ona lepszą kondycję: być gładsza, bardziej elastyczna, odmłodzona, odżywiona, a blizny i przebarwienia na jej powierzchni stają się mniej widoczne. Zabieg może być także stosowany w leczeniu łysienia. W zależności od rodzaju problemu podczas terapii dobierane są odpowiednie preparaty, wykazujące określone działanie.

Urządzenie do mikronakłuwania, którym dysponujemy, daje możliwość doboru głębokości iniekcji (od 0,2 do 3 mm). Ta opcja pozwala na precyzję procedury. Metoda działania urządzenia to również stosunkowo krótszy czas leczenia oraz rekonwalescencji pozabiegowej.Mezoterapia mikroigłowa – wskazania:

– wiotka, pozbawiona witalności skóra

– rozszerzone, widoczne pory

– oznaki fotostarzenia skóry

– zmarszczki

– przebarwienia

– blizny potrądzikowe i pooparzeniowe

– rozstępy

– łysienie

 

Zabiegi mikronakłuwania można stosować na całej twarzy (nawet okolice ust czy oczu), na skórze głowy, oraz na innych partiach ciała: szyi, dekolcie, brzuchu, udach lub pośladkach.Zabieg mezoterapii mikroigłowej – możliwe efekty:

– spłycenie zmarszczek

– poprawa ogólnej kondycji i wyglądu skóry

– zwiększenie elastyczności skóry

– poprawa gęstości i napięcia skóry

– mniej widoczne pory skóry

– zmniejszenie widoczności blizn, rozstępów, przebarwień

– zmniejszone wypadanie włosówMezoterapia mikroigłowa – co warto wiedzieć?

Bezpośrednio po zabiegu występuje równomierne zaczerwienienie skóry, to normalne i przejściowe. Może wystąpić także niewielki obrzęk. Po zabiegu zostaną przekazane zalecenia i wskazówki, jak dbać o skórę po terapii i złagodzić wymienione objawy. Zabieg wykonuje się w seriach, najczęściej 4-6 zabiegów co 3-6 tygodni. Liczba wizyt zależy od problemu i jest ustalana z kosmetologiem.

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

 

 

Cennik

Twarz

700zł

Szyja

700zł

Dekolt

700zł

Twarz + szyja

850zł

Twarz + szyja + dekolt

1000zł

Twarz + szyja + dekolt+ dłonie

1200zł

Call Now Button