Katarzyna Batkowska

Dermapen 4.0

Dermapen 4.0

Mezoterapia mikroigłowa najnowocześniejszym urządzeniem Dermapen 4.0 to nowy wymiar frakcyjnego mikronakłuwania. Urządzenie wpływa na naturalne procesy regeneracyjne, a swoim działaniem poprawia jędrność, gęstość i elastyczność skóry, zmniejsza widoczność blizn i przebarwień, redukuje oznaki fotostarzenia. Zabieg polecany jest również w terapii łysienia u kobiet i mężczyzn.

Jak działa Dermapen 4.0?

Dermapen 4.0 to nowoczesne, wielozadaniowe urządzenie do mezoterpaii mikroigłowej, wykorzystujące opatentowaną technologię pulsujących igieł. Dzięki niej jest zdecydowanie najbezpieczniejszą oraz najefektywniejszą obecnie metodą mikronakłuwania skóry. Zastosowanie zabiegu z automatycznym nakłuwaniem skóry Dermapenem 4.0 zapewnia wyższy stopień wnikania substancji aktywnych oraz skuteczność terapii. Z kolei jednorazowe, wymienne kartridże z cienkimi molibdenowymi igłami gwarantują sterylność oraz większy komfort dla klienta podczas procedury.

System pulsujących igieł wykonuje aż 1920 nakłuć w 1 sekundę. Ma to za zadanie wpłynąć na naturalne procesy regeneracyjne poprzez ułatwienie dostarczenia składników aktywnych w głąb skóry, a także pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Stymulacja komórek powoduje przebudowę struktur skóry, w wyniku czego zyskuje ona znacznie lepszą kondycję: jest gładsza, bardziej elastyczna, odmłodzona, odżywiona, a blizny i przebarwienia na jej powierzchni stają się mniej widoczne. Zabieg może być także stosowany w leczeniu łysienia. W zależności od rodzaju problemu podczas terapii dobierane są odpowiednie preparaty, wykazujące określone działanie.

Dermapen 4.0 jest niezwykle precyzyjny – istnieje możliwość doboru głębokości iniekcji (od 0,2 do 3 mm). Ta opcja gwarantuje zdecydowanie większą kontrolę procedury niż inne zabiegi z zakresu mezoterapii mikroigłowej. Metoda działania urządzenia Dermapen 4.0 to również krótszy czas leczenia oraz rekonwalescencji pozabiegowej.

Dermapen 4.0 – wskazania:

– wiotka, pozbawiona witalności skóra
– rozszerzone, widoczne pory
– oznaki fotostarzenia skóry
– zmarszczki
– przebarwienia
– blizny potrądzikowe i pooparzeniowe
– rozstępy
– łysienie
 
Zabiegi z urządzeniem Dermapen 4.0 można stosować na całej twarzy (nawet okolice ust czy oczu), na skórze głowy, oraz na innych partiach ciała: szyi, dekolcie, brzuchu, udach lub pośladkach.

Zabieg Dermapen 4.0 – efekty:

– spłycenie zmarszczek
– poprawa ogólnej kondycji i wyglądu skóry
– zwiększenie elastyczności skóry
– poprawa gęstości i napięcia skóry
– mniej widoczne pory skóry
– zmniejszenie widoczności blizn, rozstępów, przebarwień
– zmniejszone wypadanie włosów

Zabieg Dermapen 4.0 – co warto wiedzieć?

Bezpośrednio po zabiegu występuje równomierne zaczerwienienie skóry, to normalne i przejściowe. Może wystąpić także niewielki obrzęk. Po zabiegu zostaną przekazane zalecenia i wskazówki, jak dbać o skórę po terapii i złagodzić wymienione objawy. Zabieg wykonuje się w seriach, najczęściej 4-6 zabiegów co 3-6 tygodni. Liczba wizyt zależy od problemu i jest ustalana indywidualnie z kosmetologiem.

Cennik

Twarz

700zł

Szyja

700zł

Dekolt

700zł

Twarz + szyja

850zł

Twarz + szyja + dekolt

1000zł

Twarz + szyja + dekolt+ dłonie

1200zł

Call Now Button