Katarzyna Batkowska

DYE-VL

Alma Harmony XL PRO Dye-VL – skuteczna, mało inwazyjna i bezpieczna metoda odmładzania skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni oraz usuwania przebarwień, a także widocznych zmian naczyniowych. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia gęstość i jędrność skóry, a także wyrównuje jej koloryt.

Technologia Dye-VL stanowi połączenie cech leczenia laserowego i IPL o wysokiej energii impulsu i krótkim czasie jego ekspozycji. Wykorzystuje ona moc trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie.

Terapia z użyciem Dye-VL przynosi znakomite efekty w przypadku zaburzeń naczyniowych skóry. Po wykonaniu zabiegu laserowego obszary z przebarwieniami ulegają złuszczeniu, później zaś następuje silne obkurczenie poszerzonych naczyń krwionośnych oraz ujędrnienie skóry. Co istotne, lifting dokonuje się bez użycia skalpela, więc polecany jest zwłaszcza osobom, które cenią mało inwazyjne metody odmładzania.

Technologia Dye-VL – wskazania:

  • zmiany naczyniowe
  • zmiany pigmentacyjne
  • melasma
  • trądzik różowaty
  • utrata gęstości i jędrności skóry

Zabieg trwa 10-60 minut, w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany. Zalecana liczba zabiegów jest ustalana według indywidualnych potrzeb – najczęściej jest to 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni (zależnie od wskazań).

Odtwórz wideo
Call Now Button