Usuwanie makijażu permanentnego Kielce

PMU Professional Remover jest idealną alternatywą dla zabiegów laserowego usuwania makijażu permanentnego. Preparat ten sprawdza się idealnie w usuwaniu różnokolorowych makijaży (np. jasne kolory/kamuflaż lub zielony) oraz w miejscach bardzo delikatnych takich jak czerwień wargowa czy powieka.

W przeciwieństwie do laserowego usuwania makijażu permanentnego, po użyciu PMU Professional Remover pigment jest „wypychany” ze skóry na zewnątrz podczas zabiegu oraz ze strupkiem podczas procesu gojenia. Cząstki pigmentu nie osadzają się w węzłach chłonnych czy wątrobie. Remover składa się z naturalnych składników m.in. z soli z morza martwego oraz aloesu. Zawarte w nim minerały łagodzą podrażnienie i dbają o bezpieczny proces gojenia.

Zabieg z wykorzystaniem PMU Professional Remover nie wyłącza klienta z życia codziennego, a okolica objęta zabiegiem od razu wygląda na jaśniejszą.

Zalety PMU Professional Remover:
-bezkwasowy skład,
-usuwa pigment bez względu na kolor, również po przebytych już zabiegach laserowych,
-bardziej delikatny dla skóry niż preparaty kwasowe oraz zabiegi laserowe,

Pielęgnacja pozabiegowa:
-Trzy dni po zabiegu nie wolno moczyć ani nawilżać miejsca zabiegowego
-W trzecim dniu należy zacząć smarować miejsce zabiegowe zaleconym kremem
-Nie należy drapać, skubać, odrywać strupków (może to spowodować powstawanie blizn)
-Do czasu całkowitego wygojenia nie powinno się korzystać z basenu, sauny, siłowni, solarium

Pełne usunięcie pigmentu zależne jest od jego ilości w skórze, a ilość zalecanych zabiegów oceniamy na indywidualnej konsultacji.

Cena 1 zabiegu – 180 zł.