Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Q-switch® Nd:YAG 1064 nm

Do usuwania makijażu permanentnego i likwidacji różnokolorowych tatuaży stosujemy w gabinecie laser neodymowo-yagowy z technologią Q-switch. Głowica ta sprawdza się też w przypadku redukcji zmian pigmentacyjnych oraz zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów.

Zastosowanie lasera neodymowo-yagowego Q-switch, emitującego fale o długości 1064 nm i 532 nm, wykazuje skuteczność w przypadku chęci trwałej eliminacji barwnika. Pracujemy z jednym z najnowszych, certyfikowanych modeli, spełniającym standardy bezpieczeństwa i dającym możliwość pracy bez ryzyka uszkodzenia naskórka lub powstania nieestetycznych blizn. A wszystko dzięki generowanemu przez urządzenie ultrakrótkiemu impulsowi (nanosekundowemu) o długości fali 1064 nm i 532 nm oraz zdolności penetracji głębszych partii skóry, gdzie pochłaniany jest przez cząsteczki barwnika. Uzyskana w ten sposób energia o wysokiej gęstości rozbija cząstki barwnika, które następnie zostają usunięte ze skóry w procesie fagocytozy.

Usunięcie tatuażu wymaga najczęściej przeprowadzenia 2-8 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Usunięcie makijażu permanentnego wymaga najczęściej przeprowadzenia 3-5 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Liczby te dostosowuje się do każdego Klienta osobno w trakcie wizyt.

Wskazania:

  • usuwanie tatuaży
  • usuwanie makijażu permanentnego
  • głębokie zmiany pigmentacyjne typu melasma
  • rozstępy
  • blizny

 

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

 

Usuwanie tatuażu

Czarny lub kolorowy tatuaż do 5cm

350zł

Czarny lub kolorowy tatuaż średni od 5cm

450zł

Czarny lub kolorowy tatuaż duży od 10cm

550zł

Czarny lub kolorowy tatuaż bardo duży powyżej 20cm

1000zł

Usuwanie makijażu permanentnego

300zł

Call Now Button