Katarzyna Batkowska

NIR – thermolifting

Termolifting NIR to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Może być także stosowany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa u kobiet i mężczyzn.
Głowica NIR (Near-Infrared) wykorzystuje technologię światła podczerwonego, wprowadzając wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry. Następuje dzięki temu skrócenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie produkcji nowego kolagenu i elastyny. W konsekwencji tego procesu skóra zagęszcza się i uelastycznia. Poprawa napięcia zauważalna jest bezpośrednio po zabiegu. Zyskujemy efekt błyskawicznego liftingu bez konieczności sięgania po metody chirurgiczne.

Wskazania:

  • utrata jędrności skóry
  • drobne i głębokie zmarszczki 
  • wiotkość skóry twarzy, szyi oraz dekoltu
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa (25-35 lat)

Zabieg nie boli, jest bardzo przyjemny. Odczuwalne podczas zabiegu ciepło relaksuje i jednocześnie intensywnie działa na skórę. NIR jest bezpieczny dla delikatnych obszarów, takich jak twarz (nawet powieki), szyja, dekolt. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Można go wykonywać o każdej porze roku i przy każdym fototypie, nawet na skórze opalonej czy naczyniowej. Zabieg przeznaczony jest dla obu płci bez względu na rodzaj cery.

Odtwórz wideo