Katarzyna Batkowska

Radiofrekwencja mikroigłowa Virtue RF

Virtue RF

Virtue RF łączy w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. To nowoczesne urządzenie, które w sprawdzony, mało inwazyjny i szybki sposób zapewni m.in. widoczną poprawę kolorytu skóry, jej ujędrnienie oraz zmniejszenie głębokich i drobnych zmarszczek.

Jak działa Virtue RF?

Virtue RF pozwala na zindywidualizowanie zabiegu zależnie od oczekiwań i problemów klienta. Parametry głębokościowe (od 0,1 do 3,5 mm), na których pracuje urządzenie, intensywność jego działania, a także głowice można dostosować tak, aby odpowiadały danym potrzebom.
 
Zabieg z użyciem Virtue RF opiera się na radiofrekwencji mikroigłowej. Podczas procedury do skóry właściwej wprowadza się specjalne mikroigły, a następnie w głąb emitowana jest energia cieplna. Proces ma za zadanie pobudzić produkcję kolagenu, by napiąć, uelastycznić i unieść skórę. Mikronakłuwanie jest wykonywane w bardzo precyzyjny, szybki sposób, niemal bezbolesny, a co ważne – nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dla zwiększenia komfortu istnieje opcja zastosowania znieczulenia miejscowego.
Pewna poprawa kondycji skóry może być zauważalna zaraz po wizycie, ale na ostateczne rezultaty należy poczekać – uwidaczniają się po mniej więcej 4-6 tygodniach. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zalecana jest seria zabiegów (zwykle 3-4 w odstępach 4-6 tygodni).
 
Dokładną liczbę zabiegów ustala się indywidualnie podczas konsultacji.

Virtue RF – wskazania:

• odmłodzenie skóry
• ujędrnienie skóry
• redukcja blizn i rozstępów
• zagęszczenie i wyrównanie struktury skóry
• drobne i głębokie zmarszczki

Cennik

(podana cena za 1 zabieg)

Twarz

1100zł

Szyja

800zł

Dekolt

1100zł

Ramiona

1100zł

Blizny, rozstępy (obszar 15x20cm)

800zł

Kolana lub łokcie

800zł

Dłonie lub stopy

800zł

Twarz + szyja

1400zł

Twarz + szyja + dekolt

1700zł

Call Now Button