Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to technologią łącząca w sobie mikronakłuwanie z falą radiową. Jej działanie może poprawić koloryt skóry, ujędrnić ją oraz zmniejszyć widoczność głębszych lub drobniejszych zmarszczek.

 

Jak działa i czym jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej, którym dysponujemy w gabinecie, pozwala na zindywidualizowanie zabiegu zależnie od oczekiwań i problemów Klienta. Parametry głębokościowe (od 0,1 do 3,5 mm), intensywność działania, a także głowice można dostosować tak, aby odpowiadały danym potrzebom.

Podczas procedury do skóry właściwej wprowadza się specjalne mikroigły, a następnie w głąb emitowana jest energia cieplna. Proces ma za zadanie pobudzić produkcję kolagenu, by napiąć, uelastycznić i unieść skórę. Mikronakłuwanie jest wykonywane w precyzyjny, szybki sposób, niemal bezbolesny, a co ważne – nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dla zwiększenia komfortu istnieje opcja zastosowania znieczulenia miejscowego.


Pewna poprawa kondycji skóry może być zauważalna zaraz po wizycie, ale na ostateczne rezultaty należy poczekać – uwidaczniają się po mniej więcej 4-6 tygodniach. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zalecana jest seria zabiegów (zwykle 3-4 w odstępach 4-6 tygodni). Dokładną ich liczbę ustala się indywidualnie podczas konsultacji.

Radiofrekwencja mikroiłowa – wskazania:

• odmłodzenie skóry
• ujędrnienie skóry
• redukcja blizn i rozstępów
• zagęszczenie i wyrównanie struktury skóry
• drobne i głębokie zmarszczki

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Cennik- Virtue RF

(podana cena za 1 zabieg)

Twarz

1300zł

Twarz + szyja

1700zł

Twarz + szyja + dekolt

2100zł

Blizny

1300zł

Rozstępy

1300zł

Call Now Button