Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Laser naczyniowy neodymowo-yagowy

Laser stosowany przez nas do usuwania zmian naczyniowych to specjalna głowica neodymowo-yagowa o długości fali 1064 nm. Obecnie jest to jedna z nowocześniejszych i skuteczniejszych technologii do tego typu terapii. Zabieg polecany jest osobom, które pragną pozbyć się nieestetycznych rozszerzonych naczyń krwionośnych zlokalizowanych na twarzy i ciele (np. na nogach).

 

Procedura laserowego zamykania naczynek polega na uszkodzeniu termicznym naczynia, koagulacji krwi i celowego przerwania ścian naczyń. Technologia ta przeznaczona jest do redukcji zmian naczyniowych klasy I (czerwone – bogate w oksyhemoglobinę teleangiektazje) i zmian klasy II (głębszych, niebieskich zmian naczyniowych).

Głowica neodymowo-yagowa, której używamy, wyposażona jest w system chłodzący, co redukuje znacznie odczucia bólowe. Zabieg ten z reguły nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po wizycie może wystąpić lekkie zaczerwienienie bądź obrzęk.

Dla uzyskania długotrwałego rezultatu konieczne może być powtórzenie zabiegu, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Zaleca się 1-6 zabiegów w 4-tygodniowym odstępie.

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Wskazania:

  • zmiany naczyniowe twarzy i ciała (np. na nogach)
  • naczynia rubinowe
  • naczyniaki płaskie
  • usuwanie owłosienia przy ciemnych fototypach
  • trądzik różowaty

Ważne!

Zabieg ma określone przeciwwskazania oraz wymaga pewnych przygotowań (o których informuje kosmetolog). Bardzo istotnym zaleceniem przed przystąpieniem do laserowego zamykania naczyń na nogach jest wizyta lekarska oraz wykonanie badania USG doppler naczyń żylnych.

Odtwórz wideo

Cennik- laserowe zamykanie naczyń

Pojedyncze zmiany

150zł

Nos

350zł

Policzki

600zł

Broda

350zł

Uda (obszar 15cm x 20cm)

600zł

Łydki (obszar 15cm x 20cm)

600zł

Call Now Button