Katarzyna Batkowska

Alma Harmony XL PRO Nd:YAG 1064 nm Long Pulse

Alma Harmony XL PRO Nd:YAG 1064 nm Long Pulse – jeden z najlepszych i najnowocześniejszych laserów do usuwania zmian naczyniowych. Zabieg z jego zastosowaniem polecany jest osobom, które pragną pozbyć się nieestetycznych rozszerzonych naczyń krwionośnych zlokalizowanych na twarzy i ciele (np. na nogach).

 

Procedura laserowego zamykania naczynek polega na uszkodzeniu termicznym naczynia, koagulacji krwi i celowego przerwania ścian naczyń. Technologia ta przeznaczona jest do redukcji zmian naczyniowych klasy I (czerwone – bogate w oksyhemoglobinę teleangiektazje) i zmian klasy II (głębszych, niebieskich zmian naczyniowych).

Głowica wyposażona jest w system chłodzący, co redukuje znacznie odczucia bólowe.
Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po wizycie może jedynie wystąpić lekkie zaczerwienienie bądź obrzęk.

Dla uzyskania długotrwałego rezultatu konieczne może być powtórzenie zabiegu, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Zaleca się 1-6 zabiegów w 4-tygodniowym odstępie.

Wskazania:

  • zmiany naczyniowe twarzy i ciała (np. na nogach)
  • naczynia rubinowe
  • naczyniaki płaskie
  • usuwanie owłosienia przy ciemnych fototypach
  • trądzik różowaty

Ważne!

Przed przystąpieniem do laserowego zamykania naczyń na nogach zalecana jest wizyta lekarska oraz wykonanie badania USG doppler naczyń żylnych.

Odtwórz wideo

Cennik- Lifting

Pojedyncze zmiany

150zł

Nos

350zł

Policzki

600zł

Broda

350zł

Uda (obszar 15cm x 20cm)

600zł

Łydki (obszar 15cm x 20cm)

600zł

Call Now Button