Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Radiofrekwencja TRIO RF

zatrzymaj efekt upływającego czasu

Radiofrekwencja TRIO RF to jeden z najskuteczniejszych zabiegów z zakresu bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek i redukcji tkanki tłuszczowej (lipoliza). Jest metodą całkowicie bezpieczną, nieinwazyjną i dającą spektakularne efekty. Zabieg radiofrekwencji TRIO RF wykorzystuje energię fal radiowych, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tłuszcz. Fale rozgrzewają włókna kolagenowe, czego efektem jest ich przebudowa, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka. Głębokie, kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

Radiofrekwencja TRIO RF - na czym polega?

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje skrócenie i zagęszczenie włókien kolagenowych lub ich częściową denaturację.

Z wiekiem włókien kolagenowych w skórze właściwej jest coraz mniej. Ulegają one rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie skóry skutkuje ich ponownym napięciem oraz stymulacją fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Wytworzenie ciepła w tkankach powoduje dodatkowo rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co następuje odżywienie i dotlenienie skóry, a także poprawia się jej metabolizm. W efekcie skóra jest jędrniejsza, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Urządzenia stosowane przy wykonywaniu tego typu procedur wyposażone są w elektrody, między którymi przepływa prąd, oraz specjalne systemy chłodzące, a na skórę nanosi się żele, które chronią ją przed oparzeniem.

Na jakiej zasadzie działa urządzenie emitujące fale radiowe?

Zabieg radiofrekwencji wykorzystuje efekt podgrzania tkanek, który powstaje w wyniku przepływu przez skórę prądu o wysokiej częstotliwości. Działanie zewnętrznego, zmiennego pola elektromagnetycznego powoduje ruch jonów w tkance. Poruszające się cząsteczki ocierają się o siebie i wywołują emisję ciepła endogennego. Urządzenia wykorzystywane w kosmetologii zazwyczaj podnoszą temperaturę tkanki do około 40-45°C.

Mechanizm redukcji tkanki tłuszczowej urządzeniem TRIO RF

Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów zawartych w tkance tłuszczowej (adipocytach) na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dodatkowo zwiększa się krążenie krwi oraz metabolizm, co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej.

Zabiegi z zastosowaniem radiofrekwencji TRIO RF wykorzystuje się głównie w celu:

 • spłycenia zmarszczek
 • poprawienia owalu twarzy
 • redukcji obrzęków pod oczami
 • redukcji drugiego podbródka
 • uniesienia opadających powiek
 • likwidacji obwisłych policzków
 • konturowania ciała
 • redukcji cellulitu
 • zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
 • obkurczania i ujędrniania skóry ciała

Efekty zabiegu TRIO RF na ciało:

 • modelowanie talii
 • ujędrnienie skóry brzucha, ud, pośladków, pleców, ramion
 • miejscowe wyszczuplenie poszczególnych partii ciała
 • redukcja cellulitu

Zabieg radiofrekwencji TRIO RF - przeciwskazania

 • wszczepiony rozrusznik serca i wszelkie metalowe implanty w ciele (w okolicy zabiegowej)
 • ciąża i okres karmienia
 • aktywny nowotwór oraz stan do 5 lat po leczeniu promieniowaniem jonizującym
 • zaburzenia czucia oraz zaburzeniami krążenia obwodowego

Zabieg radiofrekwencji TRIO RF – najczęściej zadawane pytania

Nie, zabieg jest zupełnie bezbolesny, odczuwa jedynie się przyjemne ciepło.

Pierwsze rezultaty użycia radiofrekwencji TRIO RF są już zazwyczaj widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu, natomiast procesy regeneracyjne wywołane zabiegiem trwają nawet do 5 miesięcy po nim. W serii wykonuje się: na ciało – do 10 zabiegów radiofrekwencji, na twarz – do 5 zabiegów radiofrekwencji. Liczba zabiegów jest zależna od wielu czynników, m.in. od stanu skóry Klienta czy oczekiwanego efektu.

Zabieg radiofrekwencji TRIO RF nie stanowi żadnego zagrożenia dla ciała. Do pracy czy innych codziennych obowiązków można wrócić praktycznie zaraz po zabiegu.

Radiofrekwencja TRIO RF to zabieg idealny dla osób, które chcą poprawić wygląd twarzy i ciała, ale nie tylko! Zabieg radiofrekwencji pozwala m.in. wymodelować kształt pośladków, wysmuklić talię czy odmłodzić skórę dłoni i stóp. Zabieg jest odpowiedni dla Klientów w każdym wieku, co oznacza, że nawet osoby młode mogą profilaktycznie się mu poddać i tym samym zapobiec starzeniu skóry. TRIO RF polecany jest w szczególności kobietom po ciąży oraz po dużej utracie wagi, by skutecznie ujędrnić skórę na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud oraz zniwelować rozstępy.

Nie, zabieg radiofrekwencji TRIO RF stosuje się na wszystkie rodzaje skóry, z tak samo dobrym skutkiem, niezależnie od pory roku oraz ekspozycji na słońce.

TRIO RF jest urządzeniem dwupolarowym. Oznacza to, że fala radiowa wchodząca w głąb skóry dociera tylko do tych partii, na które chcemy działać: do skóry właściwej, gdy pragniemy pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i oczekujemy efektu ujędrnienia, lub do tkanki podskórnej, gdy chcemy dodatkowo wyszczuplić dany obszar ciała. Zabieg radiofrekwencji TRIO RF to najbardziej naturalny sposób odmładzania.

Zabieg radiofrekwencji TRIO RF jest całkowicie bezpieczny. Nie ma możliwości, żeby fala radiowa przedostała się do mózgu. Kość to zupełnie inna część organizmu niż tkanka podskórna. Fala załamuje się w konkretnej warstwie skóry, którą wybieramy, i nie dociera dalej.

Wręcz przeciwnie, fala radiofrekwencj ma dobroczynny wpływ na nerwy, pobudza je do lepszego funkcjonowania. Zabieg poleca się Klientom, którzy stosowali w celach liftingujących zastrzyki paraliżujące mięśnie. Po pewnym czasie dobroczynne efekty takich preparatów ustępują i skóra zaczyna obwisać. Zastrzyki czasem uszkadzają nerw, powodując np. niekontrolowane opadanie kącika ust lub powieki. TRIO RF potrafi sprawić, że nerwy szybciej się regenerują i opadanie ustępuje.

Zabieg radiofrekwencj TRIO RF świetnie działa także na twarze po operacjach plastycznych. Po operacji skóra jest jedynie naciągnięta, a więc cieńsza, a zabieg TRIO RF poprawia strukturę takiej skóry i zwiększa jej gęstość.

Badania kliniczne wykazały, że zabieg radiofrekwencji TRIO RF nie likwiduje efektów tych zabiegów.

Wiedząc, że Klient wstrzyknął sobie, np. w policzki, tłuszcz, nie działamy na tkankę podskórną, lecz jedynie na skórę właściwą, aby ją ujędrnić.

Absolutnie nie. Młode osoby mogą korzystać z zabiegów profilaktycznie. Wówczas nie dopuszczą do powstawania zmarszczek wokół oczu, zapobiegną obwisaniu policzków. Dzięki temu skóra pobudzona do intensywnej pracy będzie bardzo długo wyglądać na jędrną i wypoczętą. Powstawanie zmarszczek jest sprawą bardzo indywidualną. Czasem zdarza się, że nawet młode osoby mają problem np. z wiotką skórą czy siateczką wokół oczu lub tzw. zmarszczkami smutku.

Bezpośrednio po zabiegu nie ma żadnej opuchlizny ani mocnych zaczerwienień czy innych śladów. Po zabiegu radiofrekwencji TRIO RF można wrócić do codziennych zajęć.

Zasada działania radiofrekwencji TRIO RF na ciało jest dokładnie taka sama, jak w przypadku twarzy. Używane są inne głowice. Zabieg TRIO RF ujędrnia ciało, likwiduje cellulit, świetnie radzi sobie z niedoskonałościami w najtrudniejszych partiach – ze zwiotczałą skórą ramion, czyli tzw. motylkami, luźną skórą po wewnętrznej stronie ud lub obwisłą skórą nad kolanami. Zabieg radiofrekwencji TRIO RF bardzo dobrze działa również na dłonie: napina skórę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne.’


Radiofrekwencja Kielce- cena, opinie

Twarz

400zł

Szyja

250zł

Dekolt

350zł

Policzki

250zł

Bruzda nosowo- wargowa

150zł

Okolice oczu

150zł

Okolice ust

150zł

Czoło

150zł

Brzuch

350zł

Łydki

350zł

Uda

450zł

Pośladki

350zł

Plecy + "boczki"

450zł

Ramiona

300zł

Dłonie lub stopy

200zł

Call Now Button