Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Stylizacja brwi

Stylizacja brwi to niezwykle popularny zabieg kosmetyczny, który gdy jest prawidłowo wykonany, przywraca właściwe proporcje twarzy, nadaje jej odpowiedniego wyrazu oraz podkreśla urodę. Kształt brwi powinien być indywidualnie dobrany, współgrać z kolorem skóry oraz kolorem włosów.

Podczas stylizacji brwi ważne, aby wypracować perfekcyjny kształt brwi, nie zmieniając przy tym naturalnego łuku, a jedynie skorygować jego niedoskonałości.

Laminacja brwi

Zadaniem laminacji brwi jest ułożenie i zmiana kierunku niesfornie rosnących włosków na łuku brwiowym, a dodatkowo ich intensywna regeneracja oraz odżywienie.

Laminacja brwi – efekty:

  • włoski stają się bardziej elastyczne i miękkie, łatwiej je ułożyć w odpowiednim kierunku (wystarczy rano nałożyć żel do stylizacji brwi i przeczesać je szczoteczką)
  • brwi stają się szersze i wyglądają na gęstsze ze względu na zaczesanie ich ku górze

Trwałość zabiegu wynosi do 4 tygodni.

Ważne!

Laminacja brwi jest nie zabiegiem przeznaczonym dla każdego. Przy brwiach bardzo cienkich, przycinanych czy z ubytkami i przy niewypracowanym odpowiednio łuku brwiowym zabieg nie przyniesie zadowalającego rezultatu.

Cennik

Henna klasyczna brwi

40zł

Regulacja brwi

25zł

Henna rzęs

40zł

Henna klasyczna brwi + regulacja

50zł

Henna klasyczna brwi + geometria + regulacja

60zł

Henna klasyczna brwi i rzęs + regulacja

70zł

Henna klasyczna brwi i rzęs
+ geometria brwi + regulacja

90zł

Henna pudrowa brwi + geometria + regulacja

100zł

Zobacz film

Odtwórz wideo

Henna pudrowa brwi

Henna pudrowa brwi to naturalny preparat barwiący, oparty na roślinnych składnikach. Nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując. W skład mieszanki barwiącej wchodzą najczęściej: wyciąg z liści lawsonii, wyciąg z liści indygo, minerały oraz przeciwutleniacze.

Zabieg stylizacji henną pudrową jest nieco trwalszy od farby, koloryzuje nie tylko włoski, lecz także skórę. Metoda ta sprawdza się w przypadku osób, które mają duże ubytki w brwiach, których brwi są przerzedzone i wymagają codziennego domalowywania kredką czy innymi kosmetykami.

Efekt po koloryzacji henną utrzymuje się na włoskach zwykle średnio 3-4 tygodnie, a po stylizacji farbą mniej więcej 2 tygodnie.

Najtrwalszy efekt farbowania brwi henną pudrową występuje u osób z normalną cerą i gęstymi brwiami, natomiast krócej będzie utrzymywał się on na cerze suchej lub tłustej oraz u osób z rzadkimi brwiami czy dużymi ubytkami.

Henna pudrowa brwi – pielęgnacja po zabiegu

Aby henna pudrowa brwi utrzymywała się odpowiednio długo, istotna jest pielęgnacja pozabiegowa. Zalecamy przez pierwsze 24 godziny nie moczyć brwi oraz na co dzień nie używać w ich obrębie tłustych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Cennik

Henna pudrowa brwi + geometria + regulacja

100zł

Call Now Button