Katarzyna Batkowska

ClearLift

ClearLift z platformy Alma Harmony XL PRO to pierwszy na rynku laser frakcyjny nieablacyjny bazujący na technologii Q-switch®. Daje on możliwość wykonywania zabiegów frakcyjnych nieablacyjnych, praktycznie bezbolesnych i z krótkim okresem rekonwalescencji.

ClearLift – nieablacyjny lifting twarzy

Procedura trwa od 30-60 minut w zależności od obszaru. Dla najlepszego efektu zaleca się serię 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni.

ClearLift – zalety:

 • likwiduje duże zmarszczki, kurze łapki, poprawia jakość i kondycję skóry, a także niweluje zmiany pigmentacyjne
 • dostarcza kontrolowaną ilość energii w głąb skóry, w postaci mikrokanalików (do 3 mm), bez uszkodzenia naskórka
 • jest idealny dla wrażliwej skóry okolicy oczu, szyi, ust czy dekoltu
 • gwarantuje szybkie leczenie, niewymagające znieczulenia ani okresu rekonwalescencji
 • zapewnia długo utrzymujące się efekty

Wskazania do zabiegu:

 • eliminacja efektów fotostarzenia
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni
 • zmarszczki na czole, w okolicach oczu
 • podkrążone oczy
 • wiotkie usta
 • przebarwienia skóry różnego pochodzenia
 • poszerzone pory
Odtwórz wideo

Rezultaty zastosowania ClearLift są podobne do mocnego peelingu chemicznego czy resurfacingu laserowego. Podczas procedury wykonywane są kontrolowane mikrouszkodzenia w skórze właściwej. Laser ClearLift działa na nią mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, nie naruszając przy tym naskórka. Proces gojenia się mikrouszkodzeń inicjuje przebudowę skóry, stymuluje powstawanie nowego kolagenu, kurczenie i napięcie tkanki – powoduje ujędrnienie i rewitalizację skóry. Wymienne, różniące się długością działania końcówki umożliwiają przenikanie światła lasera ClearLift na różnych głębokościach skóry (do 3 mm). Dzięki temu zabieg wykazuje niesamowitą skuteczność w walce z zarówno powierzchniowymi, jak i głębokimi przebarwieniami, a także zmarszczkami mimicznymi, opadającym owalem twarzy i brakiem gęstości skóry.

ClearLift wyróżnia frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga okresu rekonwalescencji i pozwala Klientom szybko wrócić do codziennej aktywności. Jest zatem doskonałym zabiegiem laserowym do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i okolicy oczu (laserowe usuwanie zmarszczek pod oczami, na czole czy wokół ust jest znakomitą alternatywą dla skalpela).

Zabieg nie wymaga uprzedniego przygotowania.

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Laser ClearLift to frakcyjny laser nieablacyjny, który emituje krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości. W wyniku działania ClearLift następuje przebudowa skóry i pobudzenie namnażania nowego kolagenu, więc zabieg z użyciem tego modelu doskonale sprawdza się do redukcji blizn i rozstępów. Laser dociera do tkanek, które wymagają ingerencji, a następnie stymuluje ich przeformowanie. W efekcie blizny i rozstępy stają się płytsze i mniej dostrzegalne. A wszystko w bezbolesny, niewymagający długiej rekonwalescencji sposób. Wymagana jest zwykle seria zabiegów, a szczegóły terapii ustalane są po indywidualnej konsultacji.

Clear lift laser Kielce – opinie, cena

Cennik- lifting

Rodzaj zabiegu
1 zabieg /
3 zabiegi

Cała twarz

1200zł/3400zł

Twarz + szyja

1900zł/5500zł

Szyja

800zł/2200zł

Twarz + szyja + dekolt

2800zł/8000zł

Okolice oczu/ust

500zł/1400zł

Dłonie lub stopy

500zł/1400zł

Blizna mała do 5cm

350zł

Blizna średnia od 5cm

500zł

Blizna duża od 10cm

650zł

Call Now Button