Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Laser frakcyjny nieablacyjny

Laser frakcyjny nieablacyjny bazujący na technologii Q-switch, którym dysponujemy, to jeden z nowocześniejszych modeli na rynku. Daje on możliwość wykonywania zabiegów frakcyjnych nieablacyjnych, praktycznie bezbolesnych i z krótkim okresem rekonwalescencji.

Nieablacyjny lifting twarzy

Procedura trwa od 30-60 minut w zależności od obszaru. Dla najlepszego efektu zaleca się serię 4 zabiegów w odstępie 2 tygodn

Zalety nieablacyjnego liftingu twarzy:

 • pomaga likwidować duże zmarszczki, kurze łapki, poprawić jakość i kondycję skóry, a także zniwelować zmiany pigmentacyjne
 • laser frakcyjny nieablacyjny dostarcza kontrolowaną ilość energii w głąb skóry, w postaci mikrokanalików (do 3 mm), bez uszkodzenia naskórka
 • może być stosowany na wrażliwej skórze okolic oczu, szyi, ust czy dekoltu
 • pozwala na stosunkowo szybkie leczenie, niewymagające znieczulenia ani okresu rekonwalescencji
 • jego efekty mogą się długo utrzymywać

Wskazania do zabiegu:

 • eliminacja efektów fotostarzenia
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni
 • zmarszczki na czole, w okolicach oczu
 • podkrążone oczy
 • wiotkie usta
 • przebarwienia skóry różnego pochodzenia
 • poszerzone pory
Odtwórz wideo

Rezultaty zastosowania naszego lasera frakcyjnego nieablacyjnego są podobne do mocnego peelingu chemicznego czy resurfacingu laserowego. Podczas procedury wykonywane są kontrolowane mikrouszkodzenia w skórze właściwej. Laser działa na nią mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, nie naruszając przy tym naskórka. Proces gojenia się mikrouszkodzeń inicjuje przebudowę skóry, stymuluje powstawanie nowego kolagenu, kurczenie i napięcie tkanki – powoduje ujędrnienie i rewitalizację skóry. Wymienne, różniące się długością działania końcówki umożliwiają przenikanie światła lasera na różnych głębokościach skóry (do 3 mm). Dzięki temu zabieg może wykazywać skuteczność w walce z zarówno powierzchniowymi, jak i głębokimi przebarwieniami, a także zmarszczkami mimicznymi, opadającym owalem twarzy lub brakiem gęstości skóry.

Frakcyjna technika działania lasera nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny (odczucia indywidualne Klientów), nie wymaga okresu rekonwalescencji i pozwala szybko wrócić do codziennej aktywności. Jest zatem zabiegiem laserowym nadającym się do wrażliwych części ciała, w tym rąk, szyi, klatki piersiowej i okolicy oczu (laserowe usuwanie zmarszczek pod oczami, na czole czy wokół ust może być np. alternatywą dla skalpela).

Zabieg nie wymaga uprzedniego przygotowania.

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Laser frakcyjny nieablacyjny, który stosujemy, emituje krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości. W wyniku jego działania następuje przebudowa skóry i pobudzenie namnażania nowego kolagenu, więc zabieg z użyciem tego modelu sprawdzi się również do redukcji blizn i rozstępów. Wiązka laserowa dociera do tkanek, które wymagają ingerencji, a następnie stymuluje ich przeformowanie. W efekcie blizny i rozstępy stają się płytsze i mniej dostrzegalne. A wszystko w praktycznie bezbolesny, niewymagający długiej rekonwalescencji sposób. Wymagana jest zwykle seria zabiegów, a szczegóły terapii ustalane są po indywidualnej konsultacji.

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Laser frakcyjny nieablacyjny Kielce – opinie, cena

 

Cennik

Cała twarz

1200zł

Twarz + szyja

1900zł

Szyja

800zł

Twarz + szyja + dekolt

2800zł

Okolice oczu/ust

500zł

Dłonie lub stopy

500zł

Blizna mała do 5cm

350zł

Blizna średnia od 5cm

500zł

Blizna duża od 10cm

650zł

Call Now Button