Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Zabiegi pielęgnacyjne PROXN

AUTORSKIE ZABIEGI PRO XN Z KSANTOHUMOLEM

Profesjonalne zabiegi PRO XN z ksantohumolem: najsilniejszym znanym flawonoidem o działaniu antyoksydacyjnym. Światowa innowacja w pielęgnacji gabinetowej! Autorskie terapie dobierane indywidualne do potrzeb skóry, oparte na kompleksie ksantohumolu.  

Jakie są rodzaje zabiegów Proxn?

AUTORSKI ZABIEG PRO XN I STOPNIA

Przywrócenie integralności naskórka oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry.

 

Zabieg jest całoroczny. Ma na celu wzmocnienie systemu fotoprotekcyjnego skóry w okresie mocniejszego nasłonecznienia. Wskazany dla osób posiadających skóręnadwrażliwą, atopową z wyraźnie naruszoną barierą hydro-lipidową, w trakcie leczenia retinoidami, a także po skończonej kuracji. Zalecane wykonanie procedury raz w tygodniu, w serii 4-6 zabiegów.

Nieodłączny element terapii stanowi produkt do pielęgnacji domowej ANTIOXIDANT THERAPY, który należy stosować od pierwszego dnia po zabiegu.

AUTORSKI ZABIEG PRO XN II STOPNIA

Głęboka biorewitalizacja bez podrażnień, zaczerwienień i złuszczania.

Zabieg wskazany przy problemach takich jak: nierównomierny koloryt skóry, oznaki starzenia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, utrata elastyczności i jędrności, skóra w okresie menopauzy, skóra naczyniowa z objawami trądziku różowatego, skóra zmęczona, pozbawiona blasku. Zalecane wykonanie procedury co 2 tygodnie, w serii 4-6 zabiegów.

Nieodłączny element terapii stanowi produkt do pielęgnacji domowej ANTIOXIDANT THERAPY, który należy stosować od pierwszego dnia po zabiegu.

WAŻNE

Zabieg nie powinien być wykonywany u osób uczulonych na retinol oraz w okresie bardzo silnego nasłonecznienia.

AUTORSKI ZABIEG PRO XN III STOPNIA

Głęboka biostymulacja połączona z mezoterapiąmikroigłową (0,2-0,5 mm).

Terapia polecana osobom, które chcą zlikwidować takie problemy jak: silnie uwidocznione fotostarzenie, nierówna struktura skóry, znaczna utrata elastyczności i jędrności, skóra naczyniowa (z wykluczeniem zmian o charakterze trądziku różowatego). Zalecane wykonanie proceduryco 3-4 tygodniew serii 4-6 zabiegów.

Nieodłączny element terapii stanowi produkt do pielęgnacji domowej ANTIOXIDANT THERAPY, który należy stosować od pierwszego dnia po zabiegu.
Przez cały czas trwania terapii w gabinecie zalecane jest również stosowanie w wieczornej pielęgnacji domowej LF MASTER.

WAŻNE
Zabieg nie powinien być wykonywany u osób uczulonych na retinol ani w okresie bardzo silnego nasłonecznienia. Po wizycie może nastąpić delikatne złuszczanie naskórka.

PRO XN ACNE RESCUE TREATMENT

Terapia skóry problematycznej z nawracającymtrądzikiem, łojotokiem i z przebarwieniami pozapalnymi.

Procedura całoroczna. Pomaga osobom z następującymi problemami: trądzik zapalny grudkowo-krostkowy, skóra odwodniona ze zmianami trądzikowymi, skóra naczyniowa o podłożu łojotokowym. Zabieg wpływa na następujące procesy: nadmierne wydzielanie łoju, hiperkeratynizację, kolonizację Propionibacterium Acne, a także pobudza miejscową odpowiedź immunologiczną. Zalecane wykonanie procedury co 2 tygodnie, w serii 6-8 zabiegów.

Nieodłączny element terapii stanowi produkt do pielęgnacji LF MASTER, który należy stosować od pierwszego dnia po zabiegu.

XANTHOHUMOL RECOVERY TREATMENT

Zabieg kończący każdą procedurę zabiegową z Autorskich Zabiegów PRO XN oraz samodzielnie wykorzystywany do zwiększenia efektywności zabiegów inwazyjnych, remodelujących.

 

Kompleks ksantohumolu podany bezpośrednio po zabiegu remodelującym:

wspiera system antyoksydacyjny skóry
łagodzi podrażnienia
zapobiega powstaniu przebarwień pozapalnych
hamuje metaloproteinazy
pobudza biosyntezę włókien kolagenu i elastyny

 

Zaleca się na 2-3 tygodnie przed planowanym zabiegiem inwazyjnym stosowanie w pielęgnacji  ANTIOXIDANT THERAPY.Produkt jest także dopełnieniem pielęgnacji pozabiegowej. W przypadku procedury inwazyjnej należy aplikowaćANTIOXIDANT THERAPY w 3. dobie po zabiegu.

Call Now Button