Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

FOTOTERAPIA IPL

Mało inwazyjna laserowa metoda odmładzania skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni oraz usuwania przebarwień, a także widocznych zmian naczyniowych. Pomaga spłycić drobne zmarszczki, poprawić gęstość i jędrność skóry, a także wyrównać jej koloryt.

Technologia, którą wykorzystujemy do tego zabiegu, stanowi połączenie cech leczenia laserowego i IPL o wysokiej energii impulsu i krótkim czasie jego ekspozycji. Wykorzystuje ona moc trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie.

Fototerapia jest odpowiednia w przypadku leczenia zaburzeń naczyniowych skóry. Po wykonaniu zabiegu laserowego obszary z przebarwieniami ulegają złuszczeniu, później zaś następuje silne obkurczenie poszerzonych naczyń krwionośnych oraz ujędrnienie skóry. Co istotne, nie jest to zabieg chirurgiczny, więc polecany jest osobom, które cenią mniej inwazyjne metody odmładzania.

Fototerapia – wskazania:

  • zmiany naczyniowe
  • zmiany pigmentacyjne
  • melasma
  • trądzik różowaty
  • utrata gęstości i jędrności skór

 

Zabieg trwa 10-60 minut, w zależności m.in. od obszaru, na którym jest wykonywany. Zalecana liczba zabiegów jest ustalana według indywidualnych potrzeb – najczęściej jest to 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni (według ustaleń z kosmetologiem i jego wskazań).

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Fototerapia Kielce – cena, opinie

Odtwórz wideo

Cennik

Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych lub redukcja przebarwień.

Pojedyncze naczynko do 3cm

150zł

Twarz

800zł

Czoło

400zł

Nos

300zł

Policzki

700zł

Górna warga

300zł

Broda

300zł

Szyja

700zł

Dekolt

800zł

Call Now Button