Katarzyna Batkowska

O nas

Tradycja piękna

Nasz gabinet powstał z pasji do piękna. Pasji pokoleniowej, która trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Łączymy tradycję z nowoczesnością, dlatego w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: od popularnych zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych, przez makijaż permanentny, po innowacyjną laseroterapię. Dobieramy indywidualne rozwiązania do konkretnych problemów, uczymy właściwej pielęgnacji skóry, niezależnie od wieku i płci.
Dbamy również o komfort i relaksującą atmosferę. Każda wizyta ma być dla Klienta nie tylko terapią leczniczą, lecz przede wszystkim czasem dla siebie. Czasem prawdziwego piękna.

Gabinet Kosmetyczny Kielce Katarzyna Batkowska – Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół

Ewa Batkowska

Jedna z pionierek branży kosmetycznej w Kielcach. Założyła gabinet w 1990 roku. Zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej i leczniczej oraz laseroterapii. Ukończyła wiele branżowych kursów, ale mimo ogromnego doświadczenia nadal się dokształca, szuka nowych dróg rozwoju i jest zawsze na bieżąco, jeśli chodzi o nowości rynkowe. Ostoja cierpliwości i ciepła, za co nieprzerwanie od 30 lat zyskuje sympatię Klientów. Każdemu oddana, poświęcona i maksymalnie skupiona na każdym problemie. Jej specjalnością jest oczyszczanie manualne, w którym nikt jej nie dorówna. Prywatnie mama Kasi, w której także zaszczepiła pasję do piękna.

Katarzyna Batkowska

Magister kosmetolog, linergistka. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, laseroterapii i makijażu permanentnym. Przykłada ogromną wagę do każdego szczegółu. Jak sama o sobie mówi: „Lubię robić wszystko drobiazgowo i perfekcyjnie”. W 2014 roku dołączyła do zespołu mamy. Teraz współpracują ramię w ramię, uzupełniając się wzajemnie wiedzą i umiejętnościami. Kasia podchodzi do swojej pracy bardzo ambicjonalnie, ciągle podąża za trendami, jednocześnie doskonaląc się w dobrze już znanych zabiegach. Jej profesjonalizm potwierdzają choćby efekty makijaży permanentnych czy stylizacji brwi, a niezwykłe zdolności w tym zakresie można podziwiać na profilu gabinetu w mediach społecznościowych.

lek. med. Karolina Pazera

Absolwentka studiów podyplomowych, kierunek medycyna estetyczna dla lekarzy w KWSPZ w Krakowie, ceniony szkoleniowiec z zakresu zabiegów estetycznych i wypełniaczy. Praca to jej największa pasja, co widać w dążeniu do perfekcji przy każdym wykonywanym zabiegu.
 
Lek. med. Karolina Pazera przeprowadza u nas następujące zabiegi:
  •  nici autologiczne  nowość i absolutny HIT!
  • stymulatory tkankowe
  • wolumetria
  • modelowanie ust kwasem hialuronowym
  • botox
  • leczenie nadpotliwości
  • mezoterapia igłowa
  • osocze bogatopłytkowe
  • fibryna

Iryna Markovych

Stylistka paznokci, specjalizuje się w zabiegach manicure oraz pedicure. Ukończyła profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji, ma także kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Zdobyte umiejętności łączy z precyzją i estetyką wykonania, dzięki czemu spod jej ręki wychodzą małe dzieła sztuki. Wkłada w swoją pracę dużo zaangażowania, potrafi doradzić Klientom i idealnie dobrać zabieg do potrzeb, gustu i okazji. A żeby zapewnić jak najwyższą jakość usług oraz trwałość manicure i pedicure, Iryna korzysta tylko z profesjonalnych produktów i zachowuje pełną sterylność procedury.  

error: Treść chroniona !!
Call Now Button