Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

O nas

Tradycja piękna

Nasz gabinet powstał z pasji do piękna. Pasji pokoleniowej, która trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Łączymy tradycję z nowoczesnością, dlatego w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: od popularnych zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych, przez makijaż permanentny, po innowacyjną laseroterapię. Dobieramy indywidualne rozwiązania do konkretnych problemów, uczymy właściwej pielęgnacji skóry, niezależnie od wieku i płci.
Dbamy również o komfort i relaksującą atmosferę. Każda wizyta ma być dla Klienta nie tylko terapią leczniczą, lecz przede wszystkim czasem dla siebie. Czasem prawdziwego piękna.

Gabinet Kosmetyczny Kielce Katarzyna Batkowska – Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół

Ewa Batkowska

Jedna z pionierek branży kosmetycznej w Kielcach. Założyła gabinet w 1990 roku. Zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej i leczniczej oraz laseroterapii. Ukończyła wiele branżowych kursów, ale mimo ogromnego doświadczenia nadal się dokształca, szuka nowych dróg rozwoju i jest zawsze na bieżąco, jeśli chodzi o nowości rynkowe. Ostoja cierpliwości i ciepła, za co nieprzerwanie od 30 lat zyskuje sympatię Klientów. Każdemu oddana, poświęcona i maksymalnie skupiona na każdym problemie. Jej specjalnością jest oczyszczanie manualne, w którym nikt jej nie dorówna. Prywatnie mama Kasi, w której także zaszczepiła pasję do piękna.

Katarzyna Batkowska

Magister kosmetolog, linergistka. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej, laseroterapii i makijażu permanentnym. Przykłada ogromną wagę do każdego szczegółu. Jak sama o sobie mówi: „Lubię robić wszystko drobiazgowo i perfekcyjnie”. W 2014 roku dołączyła do zespołu mamy. Teraz współpracują ramię w ramię, uzupełniając się wzajemnie wiedzą i umiejętnościami. Kasia podchodzi do swojej pracy bardzo ambicjonalnie, ciągle podąża za trendami, jednocześnie doskonaląc się w dobrze już znanych zabiegach. Jej profesjonalizm potwierdzają choćby efekty makijaży permanentnych czy stylizacji brwi, a niezwykłe zdolności w tym zakresie można podziwiać na profilu gabinetu w mediach społecznościowych.

lek. med. Karolina Pazera

Absolwentka studiów podyplomowych, kierunek medycyna estetyczna dla lekarzy w KWSPZ w Krakowie, ceniony szkoleniowiec z zakresu zabiegów estetycznych i wypełniaczy. Praca to jej największa pasja, co widać w dążeniu do perfekcji przy każdym wykonywanym zabiegu.

 

Lek. med. Karolina Pazera przeprowadza u nas następujące zabiegi:

  • stymulatory tkankowe
  • wolumetria
  • modelowanie ust kwasem hialuronowym
  • korekta zmarszczek mimicznych
  • leczenie nadpotliwości i bruksizmu
  • mezoterapia igłowa
  • terapie autologiczne: osocze bogatopłytkowe, fibryna, nici autologiczne
  • egzosomy

Iryna Dubiaha

Stylistka paznokci, specjalizuje się w zabiegach manicure oraz pedicure. Ukończyła profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji, ma także kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Zdobyte umiejętności łączy z precyzją i estetyką wykonania, dzięki czemu spod jej ręki wychodzą małe dzieła sztuki. Wkłada w swoją pracę dużo zaangażowania, potrafi doradzić Klientom i idealnie dobrać zabieg do potrzeb, gustu i okazji. A żeby zapewnić jak najwyższą jakość usług oraz trwałość manicure i pedicure, Iryna korzysta tylko z profesjonalnych produktów i zachowuje pełną sterylność procedury.  

Karina Błaut

Fizjoterapeutka, specjalizuje się głównie w fizjoterapii stomatologicznej oraz leczeniu dolegliwości bólowych układu ruchu. Wykorzystując swoje doświadczenie, stworzyła własną metodę terapeutyczno-estetyczną – powięziowe modelowanie twarzy. Ta autorska technika powstała, by łączyć kilka korzyści jednocześnie. Zapewnia ona efekt głębokiego odprężenia, jakie przynosi terapia manualna, oraz poprawę wyglądu twarzy, który można osiągnąć poprzez właściwą fizjoterapię. Metoda stanowi idealną odpowiedź na potrzeby klientek, które chcą poczuć się dobrze i wyglądać pięknie – ale naturalnie i bez inwazyjnych zabiegów.

Call Now Button