Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Zabiegi pielęgnacyjne Klapp

Skóra ma różne potrzeby, może być np. zmęczona, przesuszona lub wymagająca regeneracji. Każdy z tych problemów należy rozwiązywać, stosując indywidualne podejście. W naszym gabinecie przeprowadzamy najpierw profesjonalne konsultacje, a potem dobieramy właściwe zabiegi pielęgnacyjne. Efekt? Doskonale zadbana skóra i w 100% spełnione oczekiwania Klienta. A wszystko w komfortowej, przyjemnej atmosferze, by czas pielęgnacji był jednocześnie czasem relaksu.

Nasze zabiegi

Repagen Klapp Cosmetics

Repagen Exclusive od Klapp Cosmetics to zabieg przeciwstarzeniowy intensywnie stymulujący skórę do regeneracji. Przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, tracącej jędrność, potrzebującej odżywienia i dotlenienia.

Specjalnie dobrane składniki aktywne pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, glikozaminoglikanów, kwasu hialuronowego, laminie-5 i innych składników, które budują skórę właściwą oraz naskórek i są ważne dla jej młodego wyglądu.

Doskonałym uzupełnieniem gabinetowej procedury jest pielęgnacja domowa preparatami Global Anti-Age Cream oraz serum, które posiadamy w sprzedaży.

CollaGen Klapp Cosmetics

Wraz z wiekiem struktura skóry staje się mniej stabilna i traci swoją młodzieńczą jędrność. Odpowiedzią na te problemy jest zabieg CollaGen dla każdego typu cery dojrzałej, wymagającej intensywnej terapii anti-aging. 

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom preparatu CollaGen, w tym kolagenowi, skóra zostaje właściwie nawilżona, wygładzona i uelastyczniona. Zredukowane zostają zmarszczki, a jej struktura wyrównana. W efekcie następuje też wyraźna poprawa konturów twarzy.

Doskonałym uzupełnieniem gabinetowej procedury jest pielęgnacja domowa preparatami CollaGen 24 H Cream oraz Eye Cream, które posiadamy w sprzedaży.

C-Pure Klapp Cosmetics

C-Pure dostarcza skórze znacznej ilości czystej, stabilnej witaminy C, co pomaga walczyć ze szkodliwymi skutkami działania zanieczyszczonego środowiska i promieniowania słonecznego na warstwę naskórka oraz błony komórkowe. Wykorzystanie estru kwasu askorbinowego w programie pielęgnacyjnym C-Pure przynosi doskonałe efekty w profilaktyce oraz zwalczaniu oznak starzenia się skóry.

Skojarzenie kompleksu witamin sprzyjających zdrowiu i urodzie wraz z wyciągami roślinnymi intensyfikuje działanie witaminy C oraz podnosi walory zabiegu. Terapia nawilża, uszczelnia naczynia krwionośne, ujednolica zmiany barwnikowe oraz działa dezaktywująco na bakterie trądzikowe. 

Z kolei stymulacja biosyntezy kolagenowej pozwala skórze wyglądać gładko, delikatnie i młodo. Zabieg C-Pure chroni też oraz w widoczny sposób przeciwdziała uszkodzeniom skóry, które powstają przez agresywne działanie środowiska i ekspozycję na słońce. 

Wartościowe olejki i substancje nawilżające sprawiają, że skóra wraca do równowagi, a wysoko skoncentrowana witamina C poprawia wygląd cery na długi czas.

Doskonałym uzupełnieniem gabinetowej procedury jest pielęgnacja domowa preparatami Cream Complete oraz Fluid, które posiadamy w sprzedaży.

Klapp Repacell® 

Luksusowy, odprężający zabieg pielęgnacyjny, idealny dla potrzeb skóry 35+. 

Perfekcyjnie wyselekcjonowane składniki odżywiają i koją skórę. Innowacyjny kompleks anti-aging TCR3-Plus wspomaga żywotność komórek i pozostawia skórę świeżą, wygładzoną i rozświetloną. Zabieg przedłuża żywotność komórek, chroni DNA, przyczynia się do kumulacji wody w naskórku, co w efekcie niweluje oznaki starzenia się skóry. 

Cała linia kosmetyczna Repacell® nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, silikonów i PEG.

Doskonałym uzupełnieniem gabinetowej procedury jest pielęgnacja domowa preparatami 24 H Antiage Luxurious Cream oraz Ultimate Antiage Concentrate, które posiadamy w sprzedaży.

Cennik

Call Now Button