Katarzyna Batkowska

iPixel Er:YAG 2940 nm

Laser frakcyjny iPixel Er:YAG 2940 nm – ablacyjny resurfacing skóry, subablacyjny lifting skóry, usuwanie blizn, przebarwień, drobnych zmian, peeling laserowy, redukcja zmarszczek.

Zabieg iPixel polecany jest osobom, które chcą odświeżyć skórę, poprawić jej kondycję i pozbyć się wielu problemów, jak zmarszczki czy przebarwienia. Dzięki zaawansowanej technologii możemy znacznie polepszyć strukturę i elastyczność skóry, wygładzić ją, ujednolicić koloryt, usunąć blizny i rozstępy.

iPixel wykorzystuje zjawisko termicznego, kontrolowanego uszkodzenia skóry, które zmusza ją do przebudowy, w wyniku czego powstają nowe włókna kolagenu i elastyny oraz kwas hialuronowy. Urządzenie świetnie sprawdza się przy zmianach i uszkodzeniach strukturalnych skóry, przebudowując ją i stymulując powstanie nowej, zdrowej tkanki.

Pierwsze zauważalne efekty, czyli poprawa kondycji i kolorytu skóry, u większości osób widoczne są już kilka dni po pierwszym zabiegu. Na przestrzeni kilku miesięcy seria zabiegów Alma Harmony XL PRO iPixel prowadzi do stopniowego zwiększenia napięcia i wygładzenia skóry, a także zmniejszenia widoczności niektórych przebarwień.

Wskazania:

  • resurfacing skóry 
  • fotostarzenie 
  • rozstępy 
  • blizny 
  • rozszerzone pory 
  • zmarszczki
  • przebarwienia
  • wiotka, pozbawiona jędrności skóra
  • usuwanie niewielkich zmian skórnych (w poziomie skóry lub nieznacznie ponad)

iPixel Thermal – subablacyjny lifting skóry

Utrata jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu to jedne z najczęstszych problemów naszych Klientek. Problemy te świetnie rozwiązuje zabieg iPixel Thermal, wykorzystujący subablacyjny laser erbowo-yagowy. Działa on na skórę poprzez indukcję przebudowy kolagenu, jednocześnie nie uszkadzając naskórka. Proces przebudowy skóry uzyskuje się dzięki wytworzonej w kontrolowany i precyzyjny sposób energii cieplnej, która prowadzi do wytworzenia nowych fibroblastów i kolagenu. Pobudzenie skóry podczas zabiegu iPixel Thermal skutkuje jej silnym ujędrnieniem i napięciem. iPixel Thermal stanowi doskonałą alternatywę dla osób poszukujących stopniowej poprawy estetycznej przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Jest przeznaczony również dla ciemniejszych fototypów skóry.

Odtwórz wideo

Laserowe usuwanie zmian skórnych, blizn i rozstępów

Nasze ciała usłane są różnego rodzaju zmianami, jak blizny, rozstępy czy drobne włókniaki. To bardzo powszechne problemy estetyczne, a na ich powstawanie wpływ ma wiele czynników. Blizny pojawiają się najczęściej na skutek urazów, wypadków, po operacjach czy trądziku. Rozstępy to z kolei kwestia szybkiego przyrostu/spadku masy ciała, okresu dojrzewania, ciąży lub niektórych zaburzeń. Wszystkie mają jednak wspólny mianownik: stanowią często źródło kompleksów i obniżonej samooceny. Jeśli chcemy się pozbyć tych defektów, warto pomyśleć o laseroterapii. Laser iPixel skutecznie radzi sobie z tego typu zmianami na skórze. Dzięki niemu z powodzeniem spłycimy i widocznie zredukujemy blizny oparzeniowe, pooperacyjne, a także potrądzikowe, rozstępy, oraz usuniemy szybko drobne, niewymagające badania histopatologicznego brodawki czy włókniaki. Laser działa wybiórczo tylko na miejsca poddane zabiegowi, nie uszkadzając innych okolic. Wiązka tworzy kontrolowane ognisko zapalne na wybranych obszarach twarzy i ciała, co generuje przebudowę tych tkanek, a w konsekwencji – wygładzenie powierzchni ze zmianą, spłycenie zmiany, ograniczenie jej widoczności oraz ujędrnienie skóry. W przypadku blizn i rozstępów efekt wymaga działania rozplanowanego w czasie. Dla najlepszego rezultatu wymagana jest więc seria zabiegów, a liczba wizyt i czas terapii ustalane są indywidualnie w gabinecie. Z kolei zmiany drobne, niewymagające diagnostyki histopatologicznej, usuwane są najczęściej podczas jednej wizyty.

Ważne!

Skóra bezpośrednio po zabiegach z iPixel może być zaczerwieniona, rumieniowi towarzyszyć może pieczenie. Tuż po wizycie pojawia się również szorstkość, suchość i uczucie ściągnięcia skóry. W ciągu kilku dni następuje złuszczanie naskórka. Brak ochrony UV może doprowadzić do powstania przebarwień w obszarach, na których wykonywany był zabieg.

laser frakcyjny ipixel kielce - cena, opinie

Cennik

Rodzaj zabiegu – cena za 1 zabieg/ cena za 3 zabiegi

Cała twarz – 1100zł/ 3100zł

Twarz + szyja – 1800zł/ 5200zł

Szyja – 900zł/ 2500zł

Szyja + dekolt – 1800zł/ 5200zł

Dekolt- 900zł/ 2500zł

Twarz + szyja + dekolt – 2200zł/ 5900zł

Czoło – 500zł/ 1400zł

Okolice oczu – 400zł/ 1100zł

Dłonie lub stopy- 500zł/ 1400zł

Blizna mała do 5cm- 350zł

Blizna średnia od 5cm- 500zł

Blizna duża od 10cm- 650zł

Blizny potrądzikowe:
– Policzki – 1000zł/ 2800zł
– Czoło – 500zł/ 1400zł
– Cała twarz – 1600zł/ 4600zł
– Plecy – 2300zł/ 6800zł

Piersi – 500zł/ 1400zł

Brzuch – 1000zł/ 2800zł

Pośladki – 1000zł/ 2800zł

Uda – 1000zł/ 2800zł

Ramiona – 800zł/ 2200zł

Łydki – 800zł/ 2200zł

Biodra – 800zł/ 2200zł

Plecy – 800zł/ 2200zł

Pojedyncze zmiany – od 200zł

*podane ceny są cenami orientacyjnymi, ostateczną cenę ustalamy podczas konsultacji.

Policzki – 800zł

Czoło – 400zł

Broda – 250zł

Okolice oczu/ust – 300zł

Cała twarz- 1600zł

Dekolt- 1600zł

Szyja – 1000zł

Pojedyncze zmiany – od 150zł

*Efekt już po jednym zabiegu!

error: Treść chroniona !!
Call Now Button