Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Laser frakcyjny ablacyjny

Laser frakcyjny ablacyjny pozwala wykonać ablacyjny resurfacing skóry, subablacyjny lifting skóry, peeling laserowy oraz pomaga w usuwaniu blizn, przebarwień, drobnych zmian i redukcji zmarszczek.

Polecany jest osobom, które chcą odświeżyć skórę, poprawić jej kondycję i zredukować wiele problemów, jak zmarszczki czy przebarwienia. Dzięki zaawansowanej technologii możemy polepszyć strukturę i elastyczność skóry, pomóc ją wygładzić i ujednolicić koloryt, zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów.

Zabiegi w naszym gabinecie wykonujemy laserem frakcyjnym ablacyjnym erbowo-yagowym 2940 nm. Laser ten wykorzystuje zjawisko termicznego, kontrolowanego uszkodzenia skóry, które zmusza ją do przebudowy, w wyniku czego powstają nowe włókna kolagenu i elastyny oraz kwas hialuronowy. Urządzenie stosuje się zatem przy zmianach i uszkodzeniach strukturalnych skóry, by przebudować ją i stymulować powstanie nowej, zdrowej tkanki.

Pierwsze możliwe zauważalne efekty, czyli poprawa kondycji i kolorytu skóry, bywają często widoczne już kilka dni po pierwszym zabiegu. Na przestrzeni kilku miesięcy seria zabiegów laserem erbowo-yagowym 2940 nm potrafi doprowadzić do stopniowego zwiększenia napięcia i wygładzenia skóry, a także zmniejszenia widoczności niektórych przebarwień.

Wskazania:

  • resurfacing skóry
  • fotostarzenie
  • rozstępy
  • blizny
  • rozszerzone pory
  • zmarszczki
  • przebarwienia
  • wiotka, pozbawiona jędrności skóra
  • usuwanie niewielkich zmian skórnych (w poziomie skóry lub nieznacznie ponad)

Subablacyjny lifting skóry

Utrata jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu to jedne z najczęstszych problemów naszych Klientek i Klientów. W tym przypadku możemy pomóc, wykonując zabieg z subablacyjnym laserem erbowo-yagowym. Działa on na skórę poprzez indukcję przebudowy kolagenu, jednocześnie nie uszkadzając naskórka. Proces przebudowy skóry uzyskuje się dzięki wytworzonej w kontrolowany i precyzyjny sposób energii cieplnej, która prowadzi do wytworzenia nowych fibroblastów i kolagenu. Pobudzenie skóry podczas tej terapii ma na celu ujędrnienie i napięcie. Procedura może stanowić alternatywę dla osób poszukujących stopniowej poprawy estetycznej przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Jest przeznaczony również dla ciemniejszych fototypów skóry.

Odtwórz wideo

Laserowe usuwanie zmian skórnych, blizn i rozstępów

Nasze ciała usłane są różnego rodzaju zmianami, jak blizny, rozstępy czy drobne włókniaki. To bardzo powszechne problemy estetyczne, a na ich powstawanie wpływ ma wiele czynników. Blizny pojawiają się najczęściej na skutek urazów, wypadków, po operacjach czy trądziku. Rozstępy to z kolei kwestia szybkiego przyrostu/spadku masy ciała, okresu dojrzewania, ciąży lub niektórych zaburzeń. Wszystkie mają jednak wspólny mianownik: stanowią często źródło kompleksów i obniżonej samooceny. Jeśli chcemy się pozbyć tych defektów, warto pomyśleć o laseroterapii. Laser frakcyjny ablacyjny potrafi radzić sobie z tego typu zmianami na skórze. Dzięki niemu można spłycić i widocznie zredukować blizny oparzeniowe, pooperacyjne, a także potrądzikowe, rozstępy, oraz usunąć szybko drobne, niewymagające badania histopatologicznego brodawki czy włókniaki. Laser działa wybiórczo tylko na miejsca poddane zabiegowi, nie uszkadzając innych okolic. Wiązka tworzy kontrolowane ognisko zapalne na wybranych obszarach twarzy i ciała, co generuje przebudowę tych tkanek, a w konsekwencji – wygładzenie powierzchni ze zmianą, spłycenie zmiany, ograniczenie jej widoczności oraz ujędrnienie skóry. W przypadku blizn i rozstępów efekt wymaga działania rozplanowanego w czasie. Dla najlepszego rezultatu wymagana jest więc seria zabiegów, a liczba wizyt i czas terapii ustalane są indywidualnie w gabinecie. Z kolei zmiany drobne, niewymagające diagnostyki histopatologicznej, usuwane są najczęściej podczas jednej wizyty. Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Ważne!

Skóra bezpośrednio po zabiegach z laserem frakcyjnym ablacyjnym może być zaczerwieniona, rumieniowi towarzyszyć może pieczenie. Tuż po wizycie pojawia się również szorstkość, suchość i uczucie ściągnięcia skóry. W ciągu kilku dni następuje złuszczanie naskórka. Brak ochrony UV może doprowadzić do powstania przebarwień w obszarach, na których wykonywany był zabieg.

Laser frakcyjny ablacyjny Kielce – cena, opinie

Cennik

Poprawa jakości skóry

Cała twarz

1100zł

Twarz + szyja

1800zł

Szyja

900zł

Szyja + dekolt

1800zł

Dekolt

900zł

Twarz + szyja + dekolt

2200zł

Czoło

500zł

Okolice oczu

400zł

Dłonie lub stopy

500zł

Redukcja blizn

Blizna mała do 5cm

350zł

Blizna średnia od 5cm

500zł

Blizna duża od 10cm

650zł

Policzki

1000zł

Czoło

500zł

Cała twarz

1600zł

Plecy

2300zł

Redukcja rozstępów

Piersi

500zł

Brzuch

1000zł

Pośladki

1000zł

Uda

1000zł

Ramiona

800zł

Łydki

800zł

Biodra

800zł

Plecy

800zł

Redukcja przebarwień powierzchniowych

Policzki

800zł

Czoło

400zł

Broda

250zł

Okolice oczu/ust

300zł

Cała twarz

1600zł

Dekolt

1600zł

Szyja

1000zł

Call Now Button