Katarzyna Batkowska

BODY termolifting z użyciem podczerwieni

Zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry całego ciała. Można go wykonywać nawet na delikatnych partiach, jak dłonie, stopy, dekolt czy szyja. Stosowany profilaktycznie potrafi opóźnić także proces starzenia skóry u kobiet i mężczyzn.

Do tego termoliftingu wykorzystywana jest głowica z technologią światła podczerwonego. Podczas zabiegu wprowadza ona do głębokich partii skóry wysoką temperaturę. Dzięki temu następuje skrócenie włókien kolagenowych, a następnie pobudzenie produkcji nowego kolagenu i elastyny. Proces ten wpływa, bez chirurgicznej interwencji, na zagęszczenie i uelastycznienie skóry, a poprawa napięcia bywa zauważalna nawet bezpośrednio po zabiegu. Co ważne, termolifting z użyciem podczerwieni nie wpływa na tkankę tłuszczową, zatem nie redukuje obwodu. Ma on zupełnie inne zadanie – jego celem jest pomoc w ujędrnieniu i uelastycznieniu skóry.

Wskazania do zabiegu BODY termoliftingu z użyciem podczerwieni:

  • utrata jędrności skóry
  • zmarszczki
  • wiotkość skóry całego ciała
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa
  • ujędrnianie skóry po ciąży lub utracie wagi

 

Zabieg nie boli, jest wręcz przyjemny. Odczuwalne podczas zabiegu ciepło relaksuje i jednocześnie działa na skórę.

Jeśli nie ma przeciwwskazań, zabieg BODY termoliftingu z podczerwienią jest bezpieczny dla wrażliwych obszarów, nie wymaga też okresu rekonwalescencji. Można go wykonywać o każdej porze roku i przy każdym fototypie, również na skórze opalonej. Zabieg przeznaczony jest dla obu płci bez względu na rodzaj skóry.

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Termolifting ujędrnianie ciała Kielce – cena, opinie

Cennik

Rodzaj zabiegu
1 zabieg /
3 zabiegi

Ramiona

600zł/1700zł

Dłonie lub stopy

450zł/1100zł

Piersi

600zł/1700zł

Brzuch

700zł/2000zł

Plecy

700zł/2000zł

Pośladki

700zł/2000zł

Uda (przód + tył)

800zł/2200zł

Call Now Button