Katarzyna Batkowska

NIR- Body Thermolifting

Termolifting NIR BODY to zabieg ujędrniający, który doskonale poprawia kondycję skóry całego ciała. Można go wykonywać nawet na delikatnych partiach, jak dłonie, stopy, dekolt czy szyja. Stosowany profilaktycznie opóźni także proces starzenia skóry u kobiet i mężczyzn.

Do termoliftingu wykorzystywana jest głowica NIR (Near-Infrared) z technologią światła podczerwonego. Podczas zabiegu wprowadza ona do głębokich partii skóry wysoką temperaturę. Dzięki temu następuje skrócenie włókien kolagenowych, a następnie pobudzenie produkcji nowego kolagenu i elastyny. Proces ten wpływa na zagęszczenie i uelastycznienie skóry, a poprawa napięcia zauważalna jest bezpośrednio po zabiegu. Zyskujemy efekt liftingu, bez chirurgicznej interwencji. Co ważne, termolifting NIR nie wpływa na tkankę tłuszczową, zatem nie redukuje obwodu. Ma on zupełnie inne zadanie – jego celem jest maksymalne ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Wskazania do zabiegu NIR BODY:

  • utrata jędrności skóry
  • zmarszczki
  • wiotkość skóry całego ciała
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa 
  • ujędrnianie skóry po ciąży lub utracie wagi

Zabieg nie boli, jest bardzo przyjemny. Odczuwalne podczas zabiegu ciepło relaksuje i jednocześnie intensywnie działa na skórę. 

Zabieg NIR BODY jest bezpieczny dla wrażliwych obszarów, nie wymaga też okresu rekonwalescencji. Można go wykonywać o każdej porze roku i przy każdym fototypie, również na skórze opalonej.

Zabieg przeznaczony jest dla obu płci bez względu na rodzaj skóry.

NIR ujędrnianie ciała Kielce – cena, opinie

Cennik

Rodzaj zabiegu
1 zabieg /
3 zabiegi

Ramiona

600zł/1700zł

Dłonie lub stopy

450zł/1100zł

Piersi

600zł/1700zł

Brzuch

700zł/2000zł

Plecy

700zł/2000zł

Pośladki

700zł/2000zł

Uda (przód + tył)

800zł/2200zł

error: Treść chroniona !!
Call Now Button