Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Termolifting z użyciem podczerwieni – na ciało

Zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry całego ciała. Można go wykonywać nawet na delikatnych partiach, jak dłonie, stopy, dekolt czy szyja. Stosowany profilaktycznie potrafi opóźnić także proces starzenia skóry u kobiet i mężczyzn.

Do tego termoliftingu wykorzystywana jest głowica z technologią światła podczerwonego. Podczas zabiegu wprowadza ona do głębokich partii skóry wysoką temperaturę. Dzięki temu następuje skrócenie włókien kolagenowych, a następnie pobudzenie produkcji nowego kolagenu i elastyny. Proces ten wpływa, bez chirurgicznej interwencji, na zagęszczenie i uelastycznienie skóry, a poprawa napięcia bywa zauważalna nawet bezpośrednio po zabiegu. Co ważne, termolifting z użyciem podczerwieni nie wpływa na tkankę tłuszczową, zatem nie redukuje obwodu. Ma on zupełnie inne zadanie – jego celem jest pomoc w ujędrnieniu i uelastycznieniu skóry.

Wskazania do zabiegu BODY termoliftingu z użyciem podczerwieni:

  • utrata jędrności skóry
  • zmarszczki
  • wiotkość skóry całego ciała
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa
  • ujędrnianie skóry po ciąży lub utracie wagi

 

Zabieg nie boli, jest wręcz przyjemny. Odczuwalne podczas zabiegu ciepło relaksuje i jednocześnie działa na skórę.

Jeśli nie ma przeciwwskazań, zabieg BODY termoliftingu z podczerwienią jest bezpieczny dla wrażliwych obszarów, nie wymaga też okresu rekonwalescencji. Można go wykonywać o każdej porze roku i przy każdym fototypie, również na skórze opalonej. Zabieg przeznaczony jest dla obu płci bez względu na rodzaj skóry.

Warto pamiętać, że rezultaty każdej procedury gabinetowej są zależne od indywidualnych czynników i u każdego Klienta mogą być one różne, a o przeciwwskazaniach / ewentualnych skutkach pozabiegowych informuje kosmetolog w czasie wizyty.

Termolifting ujędrnianie ciała Kielce – cena, opinie

Cennik

Rodzaj zabiegu
1 zabieg /
3 zabiegi

Ramiona

600zł/1700zł

Dłonie lub stopy

450zł/1100zł

Piersi

600zł/1700zł

Brzuch

700zł/2000zł

Plecy

700zł/2000zł

Pośladki

700zł/2000zł

Uda (przód + tył)

800zł/2200zł

Call Now Button