Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Batkowska

Zamów bon upominkowy on-line

Woskowanie twarzy i ciała

Woskowanie twarzy i ciała to najpopularniejszy zabieg kosmetyczny poprawiający wygląd i samopoczucie kobiet oraz mężczyzn. Pozwala cieszyć się aksamitnie gładką skórą dłużej niż w przypadku innych metod depilacji.

Nasz gabinet kosmetyczny posiada w ofercie rozwiązania dla różnych rodzajów skór, w tym wymagających i wrażliwych (wosk Lycon).

Depilacja: wosk Lycon

Wosk Lycon jest skuteczną i bezbolesną metodą depilacji umożliwiającą usuwanie nawet bardzo krótkich włosków. Dzięki wykorzystaniu właściwości odżywczych azulenu, aloesu, róży, lawendy i rumianku wosk działa pielęgnacyjnie na skórę, pozostawiając ją gładką, miękką i bez zaczerwienienia.

Wosk i produkty do depilacji australijskiej marki Lycon wyróżniają się jakością. Zabieg z ich wykorzystaniem doskonale usuwa krótkie, nawet 1-milimetrowe włoski. Dodatkowo dzięki specjalnej aplikacji wosk Lycon nie przykleja się i nie ciągnie skóry, co zmniejsza uczucie dyskomfortu w czasie zabiegu oraz zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom.

Depilacja woskiem Lycon polecana jest zwłaszcza do wrażliwych i delikatnych okolic, takich jak bikini, pachy czy twarz. Natomiast dla Klientów, u których występuje podrażnienie skóry twarzy po depilacji woskiem, mamy w naszym gabinecie inne doskonałe rozwiązanie tej marki: zabieg z użyciem Lycojet EyeBrow! To pierwszy na świecie wosk przeznaczony do depilacji brwi oraz twarzy.

Depilacja woskiem Lycon – przeciwwskazania:

  • przerwana ciągłość naskórka
  • skóra zaczerwieniona, podrażniona, z reakcją alergiczną
  • skóra z tendencją do pękania naczynek

Cennik

Nogi

180zł

Łydki

100zł

Uda

100zł

Ręce

100zł

Przedramiona lub ramiona

60zł

Plecy

250zł

Klatka piersiowa

250zł

Bikini płytkie

80zł

Bikini głębokie

100zł

Pachy

60zł

Linia brzucha

30zł

Wąsik

30zł

Broda

40zł

Nos

30zł

Policzki

80zł

Twarz (policzki, wąsik, broda)

150zł

Call Now Button