Katarzyna Batkowska

Woskowanie twarzy i ciała

Woskowanie twarzy i ciała to najpopularniejszy zabieg kosmetyczny poprawiający wygląd i samopoczucie kobiet oraz mężczyzn. Pozwala cieszyć się aksamitnie gładką skórą dłużej niż w przypadku innych metod depilacji.

Nasz gabinet kosmetyczny posiada w ofercie rozwiązania dla różnych rodzajów skór, w tym wymagających i wrażliwych (wosk Lycon).

Depilacja: wosk Lycon

Wosk Lycon jest skuteczną i bezbolesną metodą depilacji umożliwiającą usuwanie nawet bardzo krótkich włosków. Dzięki wykorzystaniu właściwości odżywczych azulenu, aloesu, róży, lawendy i rumianku wosk działa pielęgnacyjnie na skórę, pozostawiając ją gładką, miękką i bez zaczerwienienia.

Wosk i produkty do depilacji australijskiej marki Lycon wyróżniają się jakością. Zabieg z ich wykorzystaniem doskonale usuwa krótkie, nawet 1-milimetrowe włoski. Dodatkowo dzięki specjalnej aplikacji wosk Lycon nie przykleja się i nie ciągnie skóry, co zmniejsza uczucie dyskomfortu w czasie zabiegu oraz zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom.

Depilacja woskiem Lycon polecana jest zwłaszcza do wrażliwych i delikatnych okolic, takich jak bikini, pachy czy twarz. Natomiast dla Klientów, u których występuje podrażnienie skóry twarzy po depilacji woskiem, mamy w naszym gabinecie inne doskonałe rozwiązanie tej marki: zabieg z użyciem Lycojet EyeBrow! To pierwszy na świecie wosk przeznaczony do depilacji brwi oraz twarzy.

Depilacja woskiem Lycon – przeciwwskazania:

  • przerwana ciągłość naskórka
  • skóra zaczerwieniona, podrażniona, z reakcją alergiczną
  • skóra z tendencją do pękania naczynek

Cennik

Call Now Button